aboutus

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd. Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Okyanusya
Markalar: XINYI
No. Çalışanları: 200~500
Yıllık satış: 500-1000
Yıl kurulan: 1998
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
-01-
Giriş

1998 yılında kurulan, Guangzhou Xinyi Baskı Şirketi Limited orta ölçekli bir tam hizmet baskı şirketi haline geldi. Guangzhou şehrinde (Çin ve Güneydoğu Asya'daki lojistik merkezlerin yanı sıra en enerjik şehirlerden biri) yer alan dünyanın her yerindeki ve ülkemizdeki müşterilerine kaliteli hizmet vermekteyiz. Dünyanın en gelişmiş baskı teknolojisi ve yönetimine ayak uydurmak hedefimizdir - her zaman elde ettiğimiz.

170.000 m2 alana sahip. 200 çalışanı ve personeli ile, hepsi de karmaşık Creo CTP sistemimize bağlı CTP konsolu, üç 4C ve bir 5C, bir 2C baskı ve bir çift taraflı mükemmelleştiriciye bağlı ve isteğe bağlı Dijital Yazıcılar üzerine baskı yapan 6 baskı makinemiz var. Tam bir ciltleme ekipmanı ve otomatik kalıp kesme presi yelpazesiyle, büyük cilt baskı, ciltleme hizmetleri, yani kılıf ciltli, mükemmel ciltleme, eyer dikiş kitapları, tahta kitaplar, ambalaj kutuları, el montajı hediye kutuları, kırtasiye ve çok sayıda yenilik el sanatları. TCL, China Telecom ve Coca-Cola gibi müşterilere baskı hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin daha fazlasını bulmak için buraya tıklayın.

2001 yılında UKAS ve ISO14001: 2004 çevre yönetim sistemi sertifikası ile 2001 yılında ISO9001: 2000 kalite güvence sertifikası almaya hak kazandık ve Guangdong eyaletinin devlet yayınları için akredite yazıcılardan biri olarak atandık. Özel lisanslarımız ayrıca, herhangi bir patentli marka veya tescilli ticari marka için Çince ISBN ve basılı materyallerle yayın ve dergi basmamızı da sağlar. Xinyi'nin gelişmesiyle birlikte Disney , BSCI , FSC , Sedex ve Omega Compliance denetimini geçtik. Bu, tüm dünyada daha fazla müşteriye hizmet etmemizi sağlar.

İşimizi “Müşteri memnuniyeti bizim ebedi arayışımızdır ve Kalite prensibimizdir” düşüncesiyle yürüttük. Kaliteli ve tatmin edici hizmetlerle karşılıklı güven tesis etmek, kazan-kazan sonucu elde etmek ve müşterilerimizle ortak gelişme sağlamak için çaba sarf ediyoruz .

-02-
Geçmiş

1998 Bu yıl içinde kurulan Xinyi Printing, bir baskı yayın lisansına sahip ilk özel baskı işletmesidir.

2001 ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Geçti

2003 Guangzhou Ambalaj Derneği Başkan Yardımcısı, Guangzhou Ambalaj Teknolojisi Derneği konseyi

2005 Guangzhou Eyalet Hükümeti Atanan Tedarik Şirketi

2006 Guangzhou Bütünlük Baskı Şirketi

2007 Alibaba'a katılın, ihracat başladı

2008 ISO14000 Çevre Koruma Sistemi Geçti

2009 FSC Çin Gözaltı Sertifika Belgesi Geçti

2011 Disney Uluslararası Çalışma Standartları Grup Denetimi Geçti

2013 Atölye Bölgesi, Zengcheng'deki Xintang Kasabasına taşındı, 17.000 Metreye Çıktı

2014 BSCI Sosyal Sorumluluk Denetim Sistemi Geçti

2015 OMEGA Uyumluluk Denetimi Geçti

2016 Yeni Uluslararası Ticaret Şampiyonu Şirketi

2017 Yeni Uluslararası Ticaretin Alibaba'daki en etkili kuruluşu

2018 Sedex Üyeleri Etik Ticaret Denetimi Geçti, bu arada 10 milyon yatırım yapıldı ve çeşitli ekipman türleri güncellendi

2019 Devam ediyoruz!

-03-
Hizmet

1, farklı türlerde kağıt baskı ve ambalaj tedarik edin. Kitap basımı, kağıt kutusu, kağıt çanta, defter basımı, kart basımı vb.
2, uluslararası ve yerli müşteriler için tek elden hizmet. Çin'de sizinle birlikte en iyi iş ortağı olabiliriz.
3, Profesyonel Servis Sonrası departmanı. Her siparişte profesyonel servis personeli bulunur, yemek servisini sağlamak için satış ve servis personelimizden bir not alabilirsiniz.
4, Profesyonel ve kıdemli tasarım Bölümü. İstediğiniz gibi tasarımı sizin için yapabiliriz. tasarımcılarımızın tümü çok ünlüdür ve bu ambalaj tasarımında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Paketlemeniz için en iyi tasarımı yapmak.
5, Gelişmiş makineler ve Deneyimli mühendis. 20 yıllık tecrübe, her siparişte farklı sorunlarla karşılaştık ve ürünlerimizi nasıl tercih edeceğimizle ilgili olarak birçok teknolojiyi ve ayrıntıyı takdir ettik. Ambalajları hazırlıyoruz, kalbinizi% 200 dinlendirin.
6, seri üretim öncesi Örnekleri Yapmak sizin için kalite ve ayrıntıları onaylamak.
7, yerel müşteriye hizmet vermek için dünya çapında Sergiye Katılıyor!

Müşteri ziyareti fotoğrafları

Yurtdışındaki Kitap Fuarlarında Fotoğraflar

-04-
Ekibimiz

Xinyi Printing, iyi eğitimli bir üretim kadrosuna ve profesyonel bir ihracat ekibine sahiptir. Kaliteli kağıt baskı ve paketleme ürünleri ile 24 saat teknik destek alabilirsiniz.

İletişim bilgileri