aboutus

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.

Guangzhou Xinyi Printing Co.,Ltd.
1
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: XINYI
No. Çalışanları: 200~500
Yıllık satış: 500-1000
Yıl kurulan: 1998
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
-01-
Giriş

1998 yılında kurulan, Guangzhou Xin Yi Basım Şirketi Limited orta ölçekli tam hizmet baskı kurumsal haline geldi. Çin'in ve Güneydoğu Asya'daki enerjik şehirlerin yanı sıra lojistik merkezlerinden biri olan Guangzhou şehrinde bulunan otelimizde, tüm dünyadaki ve ülkemizdeki müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz. Dünyanın en gelişmiş baskı teknolojisine ve yönetimine ayak uydurmak, her zaman başarabileceğimiz hedefimizdir.

170.000 metrekare işgal ediyor. 200 çalışanı ve personeli ile, tüm CTP konsolu ile donatılmış, gelişmiş Creo CTP sistemi, üç adet 4C ve bir adet 5C, bir adet 2C'lik baskı ve bir adet çift taraflı perfektör ile donatılmış 6 adet baskı makinesi ve isteğe bağlı Dijital Yazıcılar bulunmaktadır. Tam bir ciltleme ekipmanı ve otomatik kalıp kesme presi ile, geniş bir yelpazede baskı ve ciltleme hizmetleri sunabiliriz. Örneğin, ciltleme, mükemmel bağlama, sırt dikişi kitapları, tahta kitaplar, ambalaj kutuları, el montajı hediye kutuları, Kırtasiye ve bir çok yenilik el işi ürünü. TCL, China Telecom ve Coca-Cola dahil olmak üzere müşterilere baskı hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizden daha fazlasını bulmak için buraya tıklayın.

2001 yılında UKAS ve ISO14001: 2004 çevre yönetim sistemi sertifikası tarafından ISO9001: 2000 kalite güvence sertifikası almaya hak kazandık ve Guangdong eyaletinin hükümet yayınları için akredite yazıcılardan birine atandı. Özel lisanslarımız ayrıca herhangi bir yayın veya dergiyi, herhangi bir patentli marka veya tescilli ticari marka için Çince ISBN ve basılı materyaller ile basmamıza olanak sağlar. Xin Yi'nin gelişimi ile birlikte Disney, BSCI, FSC, Sedex ve Omega Uygunluk denetimini geçtik. Bu, dünyanın her yerinden daha fazla müşteriye hizmet vermemizi sağlar.

İşimizi, "Müşteri memnuniyeti bizim sonsuz arayışımız ve Kalitemiz ilkemizdir" anlayışıyla yürütüyoruz.Yüksek kaliteli ve tatmin edici hizmetlerle, karşılıklı güven tesis etmek ve kazan-kazan sonucu elde etmek ve müşterilerimizle ortak gelişme arayışında olmak için çaba harcıyoruz. .

-02-
Geçmiş

Guangzhou Xinyi Printing Co, Ltd 1998 yılında kurulmuş, kuruluşundan itibaren birçok denizaşırı alıcıların güvenini kazanmak için iyi bir üne sahip, yüksek kaliteli ürünleri ile müşterilerine sunmayı taahhüt edilmiştir, biz bizim için çalışmaya devam edecektir yurtdışı müşterileri daha iyi hizmetler.

-03-
Hizmet

Servisimiz:

1, farklı kağıt baskı ve ambalaj tedarik edin. Kitap baskı, kağıt kutusu, kağıt torba, dizüstü baskı, kart baskı vb.


2, uluslararası ve yerli müşteriler için tek elden hizmet. Çin'de sizinle en iyi iş ortağı olabiliriz.


3, Profesyonel sonrası servis departmanı. Her siparişte profesyonel servis personeli vardır, yemek servisini sağlamak için satış ve servis kadromuza bir işaret verebilirsiniz.


4, Profesyonel ve kıdemli tasarım Departmanı. Sizin için tasarımı sizin istediğiniz gibi yapabiliriz. tüm tasarımcılarımız çok ünlü ve bu ambalaj tasarımında uzun yıllara dayanan deneyime sahip. Ambalajınız için en cazip tasarımı yapmak.


5, gelişmiş makineler ve deneyimli mühendis. 20 yıllık tecrübemizle, her siparişte farklı problemlerle karşılaştık ve birçok kişi teknolojimizi ve ürünlerimizi nasıl koruyacağımıza dair detayları takdir ettiklerini öğrendik. Paketlemeyi yapıyoruz,% 200'ü kalbinizi dinlendirmeye bırakıyor.


6, sizin için seri üretim öncesi örnekleri yapma kalite ve detaylar onaylayın.


7, Dünya çapında sergiye yerel müşteriye hizmet etmek için katılıyor!

-04-
Ekibimiz

Xinyi Printing, iyi eğitimli bir imalat kadrosuna ve profesyonel bir ihracat ekibine sahiptir. Kaliteli kağıt baskı ve ambalaj ürünleri ve 24 saat teknik destek alabilirsiniz.

İletişim bilgileri